5 Kazanım'a hoş geldiniz.

KAZANANLAR LİSTESİ (2018-2019)

S.NO ADI SOYADI BÖLÜMÜ
1. AYBİKE OKLAZ ANKARA ÜNİVERSİTESİ

TIP

2. SEFA KISA AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ

TIP

3. PINAR ERDOĞDU YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ

TIP

4. İSMAİL BUĞRA ÇELİKBAŞ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ

DİŞ HEKİMLİĞİ

5. YAREN DEMİRÖZ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

6. ONUR BAKIR YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ

7. ELİF BETÜL BÜYÜKORHAN %50 BURSLU TOBB ÜNİVERSİTESİ

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

8. BURAK SERTTAŞ ÜCRETLİ BİLKENT ÜNİVERSİTESİ

MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ

9. NİSAN ÖZDAMAR % 50 BİLKENT ÜNİVERSİTESİ

MİMARLIK

10. KÜBRA BETÜL İKBAL %100 BURSLU ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

11. MELİS KÖSEÇAVUŞ %50 BURSLU BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ

GENETİK MÜHENDİSLİĞİ

12. DİLA BÜŞRA OKLAZ ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ

HUKUK

13. ÖZLEM BALTA HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

14. ENGİN ÇELİK ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

MADEN

15. ÖMER FARUK KAPLAN ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ

%100 MAKİNA

16. SONER DORUK CANPOLAT GAZİ ÜNİVERSİTESİ

FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

17. EGE SEFERTAŞ %50 BURSLU BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ

BİLGİSAYAR

18. YAŞAR BERK IRGATOĞLU %100 BURSLU BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ

İNŞAAT

19. BERFİN SÜNNETÇİOĞLU ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

BÖTE(Bilgisayar Öğretmenliği Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi)

20. SELİN SINDIRAN ORTADOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

BÖTE(Bilgisayar Öğretmenliği Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi)

21. KUTAY ŞİRİN ANKARA ÜNİVERSİTESİ

BİYOMEDİKAL

22. ATABERK TÜRKDOĞRU HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ

23. CEYDA YUVARLAK DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

HUKUK

24. RABİA ESMA BARUTLU ANKARA ÜNİVERSİTESİ

İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI

25. MELİKE KILIÇ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

HAVACILIK YÖNETİMİ

26. YAĞMUR ŞENER BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ

%75 BURSLU SOSYAL HİZMET

27. OĞUZHAN KARABULAK ANKARA ÜNİVERSİTESİ

DİL TARİH VE COGRAFYA

28. SUDE EMEKTAR ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

HAVACILIK YÖNETİMİ

29. TUĞÇE ATAL KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ

İKTİSAT

30. ASLINAZ BARGI KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ

SİYASET B. VE KAMU YÖNETİMİ

31. CEM YİĞİT AYYILDIZ SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ

TARİH

32. ERZAN SÖZER ATILIM ÜNİVERSİTESİ

%75 BURSLU MALİYE

33. MERT ŞADİ YÜKSELEN ANKARA ÜNİVERSİTESİ

alterNATİF ENERJİ KAYNAKLARI

34. BEREN ÖZCAN ANKARA ÜNİVERSİTESİ

BİYOLOJİ BÖLÜMÜ

35. YUSUF ENES BÖLÜKBAŞI OSTİM ÜNİVERSİTESİ

%50 BURSLU BİLGİSAYAR

36. ÇAĞATAY SÖZEN TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ

%50 BURSLU BİLGİSAYAR

37. DENİZ YAPICIOĞLU GAZİ ÜNİVERSİTESİ

ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA

38. BEYZANUR ONUR LOKMAN HEKİM ÜNİVERSİTESİ

BESLENME VE DİYETETİK

39. EDANUR EKİNCİ GAZİ ÜNİVERSİTESİ

ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI

40. NEJAT YİĞİT DARICILI ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ

HEMŞİRELİK

41. YAĞMUR AKTUR TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ

%50 BURSLU ENDÜSTRİ

42. BUĞRA COŞKUNTUNA TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ

%50 BURSLU BİLGİSAYAR

43. SELENAY ERÖKSÜZ ANKARA ÜNİVERSİTESİ

BİYOLOJİ BÖLÜMÜ

44. BATUHAN APARAN ATLILIM ÜNİVERSİTESİ

MÜTERCİM-TERCÜMANLIK

45. EZGİ UYSAL HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

FRANSIZ DİLİ VE EDEBİYATI

46. DİLARA ERGENÇ TED ÜNİVERSİTESİ

%50 BURSLU İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ

47. HİLAL BİLGEN TED ÜNİVERSİTESİ

%50 BURSLU İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ

48. İREMNUR ECİK TED ÜNİVERSİTESİ

PSİKOLOJİ

49. ELİF ÇAĞAN SAMSUN 19 MAYIS ÜNİVERSİTESİ

BEDEN EĞİTİMİ

50. DOĞA DÜLGER GAZİ ÜNİVERSİTESİ

BEDEN EĞİTİMİ

51. BERSU ATAŞİMŞEK                 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ