5 Kazanım'a hoş geldiniz.

KAZANANLAR LİSTESİ (2017-2018)

ADI SOYADI

ÜNİVERSİTE BÖLÜMÜ
CEMİL SARI GAZİ ÜNİVERSİTESİ TIP
ABDULKADİR EROĞLU HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP
SELİN BİLGİN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP
CEREN UYGUR HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ TIP
ELİF SARITEN BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ TIP
BERFİN ONUR LOKMAN HEKİM Ü. TIP
GEZGİN BEYAZTAŞ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ TIP
ADEM YAVUZ ÇAPA TIP
ENES GÜVEN CERRAH PAŞA TIP
İREM NAZ ÖRNEKEL ESKİŞEHİR ÜNİVERSİTESİ TIP
SATI ARGUNHAN ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP
OSMAN ALPEREN SALTIK NİĞDE ÜNİVERSİTESİ TIP
BAHAR AYDIN ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ TIP
MERAL GÜL ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ TIP
SENA ÖZALAN SELÇUK ÜNİVERSİTESİ TIP
GÜNEY DOĞRU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TIP
ALPEREN DEMİRCAN KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP
ŞEVVAL TÜTEN KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ TIP
ERKUT YILMAZ İTÜ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
DORUK KURT ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
ŞİRİN ERDOST ODTÜ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
RÜVEYDA KILIÇ ODTÜ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
ŞÜKRÜ ARSLAN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
ABDULLAH ENES YILDIZ YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
ÖZLEM KILIÇ YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
YUSUF KARA ANKARA ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
SEZİL ŞAHİN ALANYA KEYKUBAT Ü. ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
MUHAMMED ÇEBERLİ KONYA ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
BERK BOZKURT ATILIM ÜNİVERSİTESİ UÇAK ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH %50
ERSİN YILDIZ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ İNG
GAZİ YÜCEL BÜLENT ECEVİT ÜNİV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
EMİN TAŞDEMİR BARTIN ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
AYSUN ERİŞEN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
ÖZGÜR ARSLAN İTÜ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
HÜLYA SÖYLEMEZ GAZİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
AYBALA AYDIN YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MUHAMMET ŞAMİL DEMİRHAN KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
BERAT GÖRKEM BAŞABAŞ ODTÜ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
SAMET EMİROĞLU GAZİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
HASAN YİĞİT ULUS KATÜ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
ENGİN HAYDAR BEKTAŞ NECMETTİN ERBAKAN ÜNİ. MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA ÇETİN YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
SONER ERTİT YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ
HAKAN ÖZCANDAN KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
BATUHAN KLIÇ KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
SÜMEYYE UYSAL KONYA ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
ADEM ÖZTÜRK ZONGULDAK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
NİSA BÜYÜKNALBANT ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
CEYDA ALPAY YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
RAİF YILMAZ ALANYA KEYKUBAT Ü. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ
YUSUF DANIŞ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ
HATİCE ÜNSAL ODTÜ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
BERKAY ATEŞ ODTÜ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ
BELKIZ DURU ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
MURAT AYDOĞPAN ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
GÖKSU ARDA GAZİ ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ
BİLGE IŞIK ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ
MEHMET DEMİREL HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ
EFE SEZEN ANKARA ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ
EMİNE BAYAR GAZİ ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ
İLKE KELEŞ MALATYA İNÖNÜ ÜNİ. ECZACILIK FAKÜLTESİ
BERKAN ALKAN KATÜ DİŞ
MEHMET IŞIK ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİŞ
AYBÜKE EROL HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ DİŞ
BENGİSU CANDAN ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ VETERİNERLİK
BETÜL DOĞU ANKARA ÜNİVERSİTESİ VETERİNERLİK
SERKAN KALENDER GAZİ ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ
BETÜL ŞEVVAL ÜNAL KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ
ÇAĞRI ŞAFAK BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ FİZYOTERAPİ
MERVE KIRATLIOĞLU GATA FİZİK TEDAVİ VE REHABİL.
ORKUN ÖZÇATALBAŞ CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ FİZİK TEDAVİ VE REHABİL.
ZEYNEP AKSU HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ERGOTERAPİ
BERKE BAŞ ANKARA ÜNİVERSİTESİ PDR
ELİF NAZ YALÇIN YÜKSEK İHTİSAS ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK
GÜNAY ERTÜRK HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK
ASLI GÜL NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ BESLENME VE DİYETETİK
HAZAN DİLAN ORTAKÇI ANKARA ÜNİVERSİTESİ SİYASAL
SAMET YASİN SATGUN KATÜ MALZEME MÜH.
ÖMER GÖKMEN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ENERJİ KAYNAKLARI
GÖZDE NUR SOYDEMİRGİL ATILIM ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ARİFE SELİN ALKAYA KÜTAHYA ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
ALİ MERT KOCAMAN BİLKENT ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
MUSTAFA KARATAY KATÜ İSTATİSTİK VE BİLGİSAYAR
DENİZ TURGUT KATÜ İSTATİSTİK VE BİLGİSAYAR
SEMİHA KOÇAK ANKARA ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜH.
BUSE NUR KARAN HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ FİZİK ÖĞRETMENLİĞİ
CEREN OKAN BİLKENT ÜNİVERSİTESİ %50 İŞLETME
YARKIN YILDIRIM ATILIM ÜNİVERSİTESİ BİLİŞİM SİSTEMLERİ MÜH.
ŞEYMA SATILMIŞ GATA HEMŞİRELİK
YİĞİT KAYA OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
EYLÜL ARSLAN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRELİK
RUKİYE CEREN ERDEMİR YÜKSEK İHTİSAS HEMŞİRELİK
SENEM KAYABAŞ GATA EBELİK
EMİNE BEYZA YILDIZ GÜLHANE ANESTEZİ
FEYZA NUR ALTAY THK BİLGİSAYAR
UMUT DENİZ ÇETİN THK MAKİNA %50
BUSE SANEM TUNÇ TED ENDÜSTRİYEL TASARIM %50
EGE GARİPAĞAOĞLU TED MÜHENDİSLİK PROGRAMLARI
NİMET DÜNDAR GAZİ ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ
ADEM OKAN YAŞAR ANKARA ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK
GÜLDEN KARAKUŞ ODTÜ MATEMATİK
KARDELEN KÜBRA ÇELİK HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ KİMYA
NİSANUR CEREN AKKUŞ ODTÜ FİZİK
GİZEM ELÇİN ÖZKAN BİLKENT ÜNİVERSİTESİ KENTSEL TASARIM ve PEYZAJ MİMARLIĞI
UĞURCAN DOMANİÇ ÇANAKKALE ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI TİCARET
BURAK YILDIZ MSÜ
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
DENİZCİ SUBAY
GEOTİK
ALİ ENEZ YÜKSEL MSÜ
BÜLENT ECEVİT
DENİZCİ SUBAY
ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜH.
BERK UTKAN CİNEK ATILIM ÜNİVERSİTESİ BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ %50
CEREN SOLAK KARABÜK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
TURAN AHMET AÇIKSÖZ ANKARA ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
SANBERK KÜÇÜKKELEPÇE ESKİŞEHİR OSMANGAZİ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
SEBAHATTİN ÜNAL GAZİ ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI
ECE ÇELİK KONYA SELÇUK SİYASET BİLİMİ VE YÖNETİMİ
BATUHAN ERDEMİR BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ HUKUK
MUHAMMED KARACAN BİLKENT ÜNİVERSİTESİ HUKUK
EMİNE ALVER GAZİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK
HALİL BERK ÜNLÜ GAZİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK
DENİZ AY BİLGİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK
MUHAMMED SEFA KUTLU KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ HUKUK
MUSTAFA OĞUZHAN KUTLUCA SOSYAL BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ HUKUK
BİLGE YALI YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ HUKUK
ZEYNEP ILGAZ KARABACAK ATILIM ÜNİVERSİTESİ HUKUK
EYLÜL KARAKUŞ ANADOLU ÜNİVERSİTESİ HUKUK
PERVİN AKIN ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK
SEBAHAT KÖSE YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ HUKUK
ELİF CEYDA BARIŞCIL YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ HUKUK
MUHAMMED CELAL AYGAR GAZİ ÜNİVERSİTESİ HUKUK
ÖZNUR BARAL ANKARA ÜNİVERSİTESİ HUKUK
ŞEYMA ÇETİNKAYA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HUKUK
SATILMIŞ YÜCEL DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ HUKUK
ESİL SALİMOĞLU ATILIM ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
ECE GÖVER BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
İREMSU BİLİCİ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ
EMİNE SEHER FİLİZ ANKARA ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
DUHAN DEMİR TOBB İKTİSAT %50
ELİF GÖRÜŞEN HİTİT ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT
HATİCE ASİLTÜRK BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK %50
FERİDE COŞKUN OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ İSTATİSTİK
ŞEVVAL YAREN AYGÜR ATILIM ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
ÖMER GÖKALP İTÜ MİMARLIK
BERAT ŞAHİN KONYA ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK
HİLAL KARAGÜLMEZ ATILIM ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
MERT ELBASAN BOLU ABANT İZZET BAYSAL İŞLETME
MELİSA BAŞ PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ İŞLETME
OZAN ATAK AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ
İDİL AYŞENUR SÖĞÜT BOLU ABANT İZZET BAYSAL KAMU YÖNETİMİ
İHSAN POLAT SELÇUK ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
BUSE VAROL İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
BERİLSU YALÇIN CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
SEVDE TUĞBA ERİKÖZ ORDU SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
MERVE GİZEM ALIŞ TED SINIF ÖĞRETMENLİĞİ
ATAHAN SATILMIŞ DUMAN   ENDÜSTRİYEL TASARIM
ŞÜKRÜ ENES KOÇAŞ DÜZCE ÜNİVERSİTESİ HARİTA
BAKİ DELLAL SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ MALİYE
BİLAL CEYHAN ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MALİYE
EMRE KOÇ NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ MALİYE
GAMZE ÖZIŞIK GAZİ ÜNİVERSİTESİ EKONOMETRİ
FEYZA ÖZGÜL ATILIM ÜNİVERSİTESİ ELEKTRONİK FİZYOLOJİ
M. BERKE PAKEL NECMETTİN ERBAKAN SAĞLIK YÖNETİMİ
İLAYDA ÇELİK BOLU ABANT İZZET BAYSAL BANKACILIK
İLKNUR TANRIKOLUOĞLU BOLU ABANT İZZET BAYSAL SOSYOLOJİ
LEYLA MELİS ÇETİN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ TÜRKÇE ÖĞR.
SÜMEYYE BÜŞRA ERİKÖZ KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYAT IÖĞRETMENLİĞİ
BARIŞ IŞILAY GAZİ ÜNİVERSİTESİ KAMU YÖNETİMİ
SEVİM NUR ÇOBAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ A.Ö. TIBBİ DÖKÜMASYON
SULTAN ÜLKER SEYDİŞEHİR GRAFİKER
RUKİYE ÇETİN KARABÜK ÜNİVERSİTESİ ADALET 2 YILLIK
BATUHAN EMRE ANDAÇ ATILIM ÜNİVERSİTESİ METOLURJİ VE MALZEME MÜH. %75
TÜRKAN COŞKUNER ATILIM ÜNİVERSİTESİ MEKOTRONİK MÜH. %75
MERT BULUT MSÜ DENİZCİ ASTSUBAY
ANESTEZİ
ENGİNCAN HARUN ÖZÇELİK KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLGİLER ÖĞR.
ÖZGÜR KAHRAMAN ATILIM ÜNİVERSİTESİ GRAFİK TASARIM
RÜVEYDA ALBUNAR BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ TURİZM İŞLETMECİLİĞİ%25
MUSTAFA BERKAY MOL TOBB TARİH
BUĞRA KILIÇ HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ALMANCA
SELENAY OĞULTEKİN KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ
İLKİN NEJLA ŞANLITÜRK ANKARA ÜNİVERSİTESİ KONSERVATUAR
HİLAL ŞAHİNDAL SAKARYA ÜNİVERSİTESİ İNSAN KAYNAKLARI