5 Kazanım'a hoş geldiniz.

KAZANANLAR LİSTESİ (2016-2017)

ADI-SOYADI

BÖLÜM KAZANDIĞI ÜNİVERSİTE
ATA ALPAY CANBAZ İNGİLİZCE TIP (TAM BURSLU) KOÇ ÜNİ.
ZEYNEP FEYZA PAMUKÇUOGLU İNGİLİZCE TIP HACETTEPE ÜNİ.
ZEHRA BETÜL ÇIFTÇI İNGİLİZCE TIP HACETTEPE ÜNİ.
ATABERK SEZEN TIP HACETTEPE ÜNİ.
ÖZGE ALKAN TIP HACETTEPE ÜNİ.
GÖRKEM KOÇER TIP HACETTEPE ÜNİ.
ÜMIT EGE BOLATLI TIP HACETTEPE ÜNİ.
FURKAN ENES SOLAK TIP HACETTEPE ÜNİ.
HÜSEYIN BUGRA SERT İNGİLİZCE TIP CERRAH PASA ÜNİ.
HATICE MERVE AKIN TIP ÇAPA
AYSENUR SOYSAL TIP ÇAPA
NIMET CANSU ÇAKMAK TIP ANKARA ÜNİ.
SULE NUR POLAT TIP ANKARA ÜNİ.
BERAT ÖNBAS İNGİLİZCE TIP GAZİ ÜNİ.
SEDEF MELISA ATMACA İNGİLİZCE TIP GAZİ ÜNİ.
NACIYE AYSE BAGCI TIP GAZİ ÜNİ.
ERDAL TASDEMIR TIP GAZİ ÜNİ.
ECE ÖZTÜRK TIP GAZİ ÜNİ.
MEHMET SAYIN İNGİLİZCE TIP YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ.
ONUR ASLAN İNGİLİZCE TIP YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ.
KADIR BURAK AKBULUT TIP YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ.
FURKAN ALPEREN GÜNDEGER TIP ULUDAĞ ÜNİ.
SELIN ERISEN TIP ULUDAĞ ÜNİ.
SEVVAL KARABACAK TIP KIRIKKALE ÜNİ.
ÖMER FARUK TÜTEN TIP KIRIKKALE ÜNİ.
BURAK KÖRPINAR TIP SELÇUK ÜNİ.
EDA KARACA TIP SELÇUK ÜNİ.
NIHAN TÜTEN SİVİLTIP GATA
EMIRHAN BERKE ERNUR TIP GATA
YAREN SENA HANCI TIP 9 EYLÜL ÜNİ.
HÜSEYIN KOÇER İNGİLİZCE TIP (TAM BURSLU) DOĞU AKDENİZ ÜNİ.
ÖMER FARUK ESER TIP ÇANAKKALE ÜNİ.
ESRA AKSU TIP ERZURUM ATATÜRK ÜNİ.
ESRA YILMAZ TIP AZERBAYCAN ÜNİ.
BETÜL SEZA ULU TIP PAMUKKALE ÜNİ.
FEYZA SULTAN SIVRI TIP NİĞDE ÜNİ.
ZEYNEP TÜRKOGLU TIP BİTLİS EREN ÜNİ.
ZEYNEP YEGINKOÇ TIP YOZGAT BOZOK ÜNİ.
NUR GÖKSU ARDA DİŞ HEKİMLİĞİ HACETTEPE ÜNİ.
OZAN DEMIRBAS DİŞ HEKİMLİĞİ HACETTEPE ÜNİ.
BATUHAN SARISANDAL DİŞ HEKİMLİĞİ ANKARA ÜNİ.
ÖMER KITIZ DİŞ HEKİMLİĞİ KIRIKKALE ÜNİ.
MELISA BESTE ÖZALAN DİŞ HEKİMLİĞİ ERCİYES ÜNİ.
DAMLA UYAR DİŞ HEKİMLİĞİ ZONGULDAK ÜNİ.
  DILAN KILIÇASLAN ERGOTERAPİ HACETTEPE ÜNİ.
SENA YAMAN ECZACILIK HACETTEPE ÜNİ.
FATMA HAZAL KILIC ECZACILIK YEDİTEPE ÜNİ.  
AYSIMA SELÇUK HEMŞİRELIK HACETTEPE ÜNİ.
KARDELEN YÜKSEL HEMŞİRELIK ARTVİN ÇORU ÜNİ.
DENIZ METE ODYOLOJİ HACETTEPE ÜNİ.
MERVE GENÇTÜRK ODYOLOJİ YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ.
BEGÜM ERZURUM ODYOLOJİ(%50 BURSLU) BAŞKENT ÜNİ.
SELINSU DEMIR ODYOLOJİ BAŞKENT ÜNİ.
ULYA ECEM KAHRAMAN FİZYOTERAPİ BAŞKENT ÜNİ.
IBRAHIM AYBERK CEYLAN ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. ODTÜ
GÖKÇER SÖNMEZOCAK ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. ODTÜ
OZAN AKTÜRK ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. ODTÜ
HAKAN GÜLEÇ EELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. İNGİLİZCE BOĞAZİÇİ ÜNİ.
VEYSEL SELÇUK GÜL ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH.İNGİLİZCE BOĞAZİÇİ ÜNİ.
ARIFE YALÇIN ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. GAZİ ÜNİ.
BETÜL TOPÇU ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. GAZİ ÜNİ.
BATUHAN DEVECI ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. SELÇUK ÜNİ.
EMRE TEKELIOGLU ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. KARADENİZ TEKNİK ÜNİ.
AHMET AKBAS ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. KARADENİZ TEKNİK ÜNİ.
NILAY UZUN ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH. TED ÜNİ.
BURAK ÖÇALAN BİLGİSAYAR MÜH. (TAM BURSLU) BİLKENT ÜNİ.
MUSTAFA HILMI BARUT BİLGİSAYAR MÜH. İNGİLİZCE (TAM BUSLU) BİLKENT ÜNİ.
MUSTAFA GÜMÜSSOY BİLGİSAYAR MÜH. HACETTEPE ÜNİ.
BARIS INCESU BİLGİSAYAR MÜH. İTÜ
OGUZHAN DOGANOGLU BİLGİSAYAR MÜH. (%50 BURSLU) TOBB
ILAYDA SAHIN BİLGİSAYAR MÜH. (%50 BURSLU) TOBB
ZEYNEP EDA USTALAR BİLGİSAYAR MÜH. TED
BERAT ÖLEKLI BİLGİSAYAR MÜH. KIRIKKALE ÜNİ.
ADILE RAGBET BİLGİSAYAR MÜH. ALAADDİN KEYKÜBAT ÜNİ.
MEHMET FURKAN SARI BİLGİSAYAR MÜH. ZONGULDAK ÜNİ.
 FATMANUR YILMAZ ENDÜSTRİ MÜH. HACETTEPE ÜNİ.
MUHAMMED EMIRHAN ADA ENDÜSTRİ MÜH. (TAM BURSLU) BİLKENT ÜNİ.
FATMA ÖZEL ENDÜSTRİ MÜH. KIRIKKALE ÜNİ.
HATICE NAZLI BOZKURT ENDÜSTRİ MÜH. KIRIKKALE ÜNİ.
AHMET KIVANC YAZGAN ENDÜSTRİ MÜH. (%50 BURSLU) THK
ÖMER SAYILGAN MAKİNA MÜH. ODTÜ
ÖMER YILDIZ MAKİNA MÜH. GAZİ ÜNİ.
ÖMER FARUK KÖSE MAKİNA MÜH. SELÇUK ÜNİ.
SAHIN ALPEREN USLU MAKİNA MÜH. KIRIKKALE ÜNİ.
EMRE SAHIN MAKİNA MÜH. PAMUKKALE ÜNİ.
ALEYNA ÇAKMAKLI KİMYA MÜH. İNGİLİZCE ODTÜ
YARENGÜL ÇIÇEK KİMYA MÜH. ODTÜ
ÖZGÜR ADIGÜZEL KAYA KİMYA MÜH. ODTÜ
DOLUNAY GÜRLER GÜNER KİMYA MÜH. ODTÜ
EREN DENIZ AYDIN KİMYA MÜH. ODTÜ
ZEYNEP ECE AKGÜL KİMYA MÜH. ODTÜ
ALI BATUHAN AKBEY KİMYA MÜH. ANKARA ÜNİ.
BIRSEN HOSAFÇI İNŞAAT MÜH. ODTÜ
EFECAN ÖZBAN İNŞAAT MÜH. ODTÜ
ENES GÜR İNŞAAT MÜH. GAZİ ÜNİ.
MIKAIL ENES YILDIZ İNŞAAT MÜH. BARTIN ÜNİ.
MERTCAN ARSLANTAS OTOMOTİV MÜH. HACETTEPE ÜNİ.
BERKAY SÜLEYMAN UZUN OTOMOTİV MÜH. HACETTEPE ÜNİ.
FURKAN ÖZKAN OTOMOTİV MÜH. SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ.
ELIF YAREN ÖZEN ÇEVRE MÜH. ODTÜ
GÜLSAH DENIZ ÇEVRE MÜH. ODTÜ
HIKMET BARIS DEMIR GEOMATİK MÜH. HACETTEPE ÜNİ.
ELIF ZEHRA SEZEN GIDA MÜH. ODTÜ
ÜLKÜ CEREN YABALAK GIDA MÜH. AKDENİZ ÜNİ.
YUSUF ALPEREN BOZKURT HARİTA MÜH. YILDIZ TEKNİK ÜNİ.
YAGMUR YALÇIN METALÜRJİ VE MALZEME MÜH. ATILIM ÜNİ.
SAIT SELIM DANIS GEMİ MÜH. YILDIZ TEKNİK ÜNİ.
BENGISU KARACA HİDROJENOLİZ MÜH. HACETTEPE ÜNİ.
ENES KARACABAY ELEKTRONİK HABERLEŞME MÜH. YILDIZ TEKNİK ÜNİ.
AKIN AYGÜN ENERJİ SİSTEMLERİ MÜH. GAZİ ÜNİ.
MEHMET HAKKI KARS MİMARLIK  ODTÜ
ALPTEKIN SAHIN MİMARLIK  ODTÜ
ELIF EKIN KAPTAN MİMARLIK  TOBB
SELENSU DEMIR MİMARLIK  BAŞKENT ÜNİ.
SENA DEGIRMENCI MİMARLIK İNGİLİZCE ÇANKAYA ÜNİ.
ADNAN MURAT ÜÇLER MİMARLIK  İNGİLİZCE İTÜ
MURAT GÖKALP MİMARLIK  KONYA ÜNİ.
SENA ULUBAY İÇ MİMARLIK  HACETTEPE ÜNİ.
MELDA SALIHA AYDIN İÇ MİMARLIK  MEDİPOL ÜNİ.
CEREN ATES İSTATİSTİK ODTÜ
BARINA EVIREN İSTATİSTİK ODTÜ
KAYRA POLAT İSTATİSTİK 19 MAYIS ÜNİ.
OGUZHAN AYDIN İSTATİSTİK KIRIKKALE ÜNİ.
BURCU YILDIZ MATEMATİK KOÇ ÜNİ.
NIHAT ÖZTÜRK MATEMATİK ODTÜ
AYBÜKE DOGU MAT. ÖĞRETMENİ BAŞKENT ÜNİ.
SÜMEYYE ARSLAN FEN. BİLGİSİ ÖĞRETMENİ BOLU ABANT IZZET BAYSAL ÜNİ.
ÖMER YALCIN HAVA VE UZAY BİLİMLERİ KOCAELİ ÜNİ.
ÖMER FARUK BALLANLI ENDÜSTRİYEL TASARIM KARABÜK ÜNİ.
GÖRKEM DURDU TEKNİKERLİK AKDENİZ ÜNI.
GÖZDENAZ ÇINAR ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA (TAM BURSLU) TED ÜNİ.
BATU CEM GÜROL MEKATRONİK BAŞKENT ÜNİ.
ECE GÜNES VETERİNERLİK KIRIKKALE ÜNİ.
ÖMER DEMIRTASOGLU HUKUK (TAM BURSLU) BİLKENT ÜNİ.
GÜLCE ECEM UÇAR HUKUK(TAM BURSLU) BİLKENT ÜNİ.
IREM ISIK HUKUK(TAM BURSLU) BİLKENT ÜNİ.
BUGRAHAN KUTLU HUKUK HACETTEPE ÜNİ.
ALPER FURKAN TACIROGLU HUKUK GALATASARAY ÜNİ.
KEMALCAN ÖZBAS HUKUK YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ.
INCEBEY ULUBAY HUKUK BAŞKENT ÜNİ.
AYSE ULUKANLIGIL HUKUK BAŞKENT ÜNİ.
CENNET SENA GÜNEY HUKUK (TAM BURSLU) BAHÇEŞEHİR ÜNİ.
BARTU ERDEM HUKUK UFUK ÜNİ.
DILARA ALIC HUKUK UFUK ÜNİ.
FIRAT ÖCAL HUKUK MARMARA ÜNİ.
ABDULLAH ÖZCELIK HUKUK AKDENİZ  ÜNİ.
BATUHAN BEKTAS HUKUK İSTANBUL ÜNİ.
IBRAHIM ERDEM CAN HUKUK İSTANBUL ÜNİ.
PERVIN TÜNEN HUKUK DOĞU AKDENİZ ÜNİ.
AYLIN KARSLI HUKUK ÇANKAYA ÜNİ.
ESRA SIMSEK HUKUK MEDİPOL ÜNİ.
ECE KALMUK HUKUK (%50 BURSLU) ÇANKAYA ÜNİ.
FATMA GÜL SIMSEK İŞLETME ODTÜ
GÖKSU CINAR İŞLETME ODTÜ
DILARA ULUBAY İŞLETME ATILIM
BUKET SEYREK İŞLETME ATILIM
NISANUR ERDEN PDR ANKARA ÜNİ.
ALEYNA TÜRKAN ÖZCANDAN PDR KIRIKKALE ÜNİ.
CANSU ALTINDAL PDR KIRIKKALE ÜNİ.
ALEYNA ÖZKAN PSİKOLOJİ İNGİLİZCE ODTÜ
SEVVAL BAS PSİKOLOJİ BOĞAZİÇİ ÜNİ.
FATMA IREM BAYRAM ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER İNGİLİZCE BİLKENT ÜNİ.
MUSTAFA BATUHAN GÜR ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER KOÇ ÜNİ.
ECE DEMIRCI ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER SELÇUK ÜNİ.
BERKE CAN ERDEM SİYASET VE KAMU YÖNETİMİ ODTÜ
TURAN ENES ÖZTÜRK SİYASET VE KAMU YÖNETİMİ KIRIKKALE ÜNİ.
HAKAN MAZILIGÜNEY SİYASET VE KAMU YÖNETİMİ KIRIKKALE ÜNİ.
BERRIN EVIREN MALİYE ANKARA ÜNİ.
ELIF UZUNCAKARA MALİYE ANADOLU ÜNİ.
BENGISU ÇETINKAYA HAVACILIK YÖNETİMİ ESKİŞEHİR ÜNİ.
RAMAZAN BATUHAN BAYRAM SOSYOLOJİ KIRIKKALE ÜNİ.
RÜMEYSA GÖKMEN İLK YARDIM VE AFET YÖNETİMİ MEHMET AKİF ERSOY ÜNİ.
ZEYNEP HELIN GÜNER SOSYAL HİZMETLER HACETTEPE ÜNİ.
RABIA YILDIZBAS SOSYAL HİZMETLER YALOVA ÜNİ.
ALI KARAGÖZ EKONOMİ GAZİ ÜNİ.
ZELIHA CEYDA ERDEM BANKACILIK  (TAM BURSLU) BAŞKENT ÜNİ.
SULTANUR APAYDIN BANKACILIK EDEBALI ÜNİ.
CANSEL CEYLAN SINIF ÖĞRETMENİ  İNGİLİZCE TED ÜNİ
IREM KALE SINIF ÖĞRETMENİ  İNGİLİZCE TED ÜNİ
NIDA BEYSOY SİGORTA GAZİ ÜNİ.
ÖDÜL ÖZBASARAN TIBBI DOKÜMANTASYON YÜKSEK İHTİSAS ÜNİ.
AYSENUR CULFACI OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİK MALTEPE ÜNİ.
AYDIN SASMAZ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI KASTAMONU ÜNİ.
MUZAFFER UTKU ONUR MÜTERCİM TERCÜMANLIK ATILIM ÜNİ.
ASENA BÜSRA NUR KAYA ÇAĞDAŞ TÜRKÇELERİ EDEBİYATI CUMHURİYET ÜNİ.